SOBOTA BOKSERSKA W SZCZAWNIE-ZDROJU
Dziś 09.06.2018 kilku naszych zawodników wystartowało w „2 Turnieju Imperium Boxing” w Szczawnie-Zdroju. Pierwszy w ringu zaprezentował się Damian Wójcik, który w swoim debiucie spotkał się z Arturem Wróblewskim z klubu Box Lwówek Śląski, gdzie po wyrównanej walce sędziowie ogłosili remis. Również remisem zakończyła się walka Yurii Byrzul z Maciejem Kałużnym z klubu Gwardia Wrocław. Vladyslav Bilous zmierzył się natomiast z Tornike Ramazaszvili z klubu Tariel Zandukeli Boksing, sędziowie również ogłosili remis w tej walce. Cezary Filip wygrał natomiast z Kamilem Morozem z klubu Tariel Zandukeli Boksing jednogłośną decyzją sędziów.  Kolejne cenne doświadczenie ringowe zdobyte, a już w najbliższą środę druga ekipa z naszego klubu rusza na międzynarodowy turniej na Slovakia Boxing Cup