Dla Kobiet

Są to zajęcia przeznaczone dla:

  • dla każdej kobiety, która dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportami walki
  • żywiołowych, dynamicznych kobiet znudzonych rutyną codziennych ćwiczeń
  • kobiet dbających o swoją sylwetkę, ponieważ znakomicie poprawiają kondycję i kształtują wszystkie partie mięśni
  • kobiet, które potrzebują rozładować napięcie i frustracje dnia codziennego, ponieważ zajęcia te niwelują zmęczenie umysłowe i dodają energii do działania!

Kick-boxing:

Na tych zajęciach wielokrotna Mistrzyni Polski w boksie i kick-boxingu Katarzyna Czuba-Wrońska wprowadzi Cię w świat sportów walki. Wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, łączy naukę techniki i elementy profesjonalnego treningu, co wpływa na atrakcyjność zajęć.  Na zajęciach łączy naukę techniki z treningiem wytrzymałościowymi i siłowym. Różnorodność ćwiczeń znakomicie wpływa na poprawę kondycji, rozwija koordynację ruchową, wzmacnia mięśnie – modelując równomiernie sylwetkę. Trening kick-boxingu wpływa również bardzo pozytywnie na psychikę, daje upust negatywnym emocjom i poprawia pewność siebie. Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane Panie.

BOKS:

Boks to atrakcyjna forma ćwiczeń coraz bardziej popularna wśród pań. Dzięki treningom spalisz zbędne kalorie, poprawisz swoją kondycję, a przy okazji nauczysz się prawidłowego zadawania ciosów i obron stosowanych przed atakiem, przez co poczujesz się pewniej. To intensywny trening modelujący równomiernie twoje ciało. Boks rozwija wszystkie zdolności motoryczne: siłę, szybkość, wytrzymałość, równowagę oraz koordynację ruchową. Dodaje energii i pewności siebie!